środa, 10 grudnia 2014

dwieście czterdzieści dwa - szczoteczka do oczyszczania Braun Face 820

Dziś druga część wpisu dotyczącego zestawu Braun Face. Pierwszą znajdziecie TUTAJ.

Jak działa?

"Szczotka do oczyszczania twarzy wykonując ruchy oscylacyjne delikatnie usuwa makijaż i głęboko oczyszcza pory. Jest ona zbudowana z bardzo cienkich i delikatnych mikro-włosków, dzięki którym łatwo i szybko pomaga przywrócić cerze promienny wygląd". Ponadto szczotka do oczyszczania zapewnia szcześciokrotne lepsze rezultaty niż mycie ręczne.

Jak używać?

Braun Face z nakładką do oczyszczania twarzy dzięki zastosowaniu technologii Wet&Dry można używać również pod prysznicem! Przed myciem należy zwiliżyć twarz i szczotkę wodą. Ja podczas mycia używam też delikatnego żelu do mycia twarzy. Włączamy przycisk i zaczynamy dogłębne oczyszczanie :-) przez minutę okrężnymi ruchami przesuwamy szczotkę po całej twarzy omijając okolice oczu. Następnie myjemy jeszcze twarz czystą wodą i na koniec używamy kremu nawilżającego. Ot i cała filozofia!

Moim zdaniem...

Zestawu Braun Face używam zawsze wieczorem. Do tej pory moja wieczorna pielęgnacja polegała na użyciu płynu micelarnego, żelu do mycia twarzy, toniku oraz kremu. Szczerze powiedziawszy nie zwracałam większej uwagi na stopień oczyszczenia twarzy. Ten projekt pozwolił mi lepiej zadbać o skórę twarzy. Ponieważ mam wrażliwą cerę dla mnie najważniejsze było, żeby szczoteczka nie podrażniła mi cery. Na szczęście nic takiego się nie stało. Co więcej moja cera zaczęła wyglądać coraz lepiej i lepiej. Podczas mycia szczoteczka lekko pulsuje i zapewnia nam dodatkowy masaż twarzy :-D ja jestem naprawdę zadowolona z tej szczoteczki. Nie wiem czy mogłabym się teraz obyć bez tego urządzenia.

W tabeli umieściłam swoje obserwacje po używaniu nakładki ze szczoteczką do oczyszczania twarzy: 

Braun Face Mycie bez Braun Face
Czas trwania depilacji 1 min. 2-3 min.
Gładkość skóry 10/10 6/10
Czas po jakim pojawiło się uczucie
zanieczyszczenia
2 dni następnego dnia rano

Podsumowanie...

Braun Face to uniwersalny zestaw do profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Muszę stwierdzić, że używanie tego urządzenia to czysta przyjemność. Jest proste w użyciu, bez niepotrzebnych funkcji, ciche w użyciu, wodoodporne. Moja wrażliwa cera bardzo polubiła oczyszczanie szczoteczką, a depilacja... cóż, choć z początku lekko bolesna to szybka i dokładna. Sugerowana cena detaliczna to 359 zł. Jednak w większości sklepów internetowych można trafić teraz na promocje świąteczne i ten zestaw można upolować w cenie 299 zł. Jeśli mnie zapytacie czy warto to z czystym sercem mogę odpowiedzieć, że tak.

Nr 242.


2 komentarze: